in

14 Şubat Cuma 2020 Burç Yorumları! Sevgililer Gününde Burcunuzu Neler Bekliyor?

14 şubat 2020 burç yorumları

14 Şubat Cuma 2020 günlük burç yorumları… Bugün sevgililer gününde burcunuzu neler bekliyor? 14 Şubat 2020 burç yorumları… Günlük burç yorumlarını sizler için yazımızda derledik.

Koç Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

14 Şubat için yaptığınız yemek rezervasyonunu kontrol etmenizde fayda var. Siz titizlendikçe, sorunlar çıkabilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişki yeniden hortlayabilir. Belki bu hafta sonu onunla bir mekanda pişti olabilirsiniz. Bekar Koçlar için ise yeni bir aşka başlamak için pek uygun bir hafta değil. 14 Şubat, bu sene size pek de şans getirmiyor denilebilir.

Boğa Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Bu ara para sorunları ile uğraşıyorsunuz. Şimdi bir de 14 Şubat hediyesi durumu çıktı. Hem sevgilinize hediye almak hem de bütçenizi kontrol etmeye çalışıyorsunuz.Pahalı bir hediye yerine romantik bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu hafta sonu, gayet sakin ve güzel geçecek.

İkizler Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

İkizler için bu yıl, her konuda olduğu gibi aşk konusunda da kafası karışık ilerliyor. Eğer mutlu bir ilişkiniz var ise sevgililer gününüz güzel geçecektir, rahat olabilirsiniz. Fakat ilişkinizde devam eden sorunlar var ise o gün kavga çıkaabilir. Böyle davranırsanız sonra pişman olabilirsiniz.

Yengeç Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

14 Şubat sizin için ilk defa bu sene zorlayıcı olacak. Sevgilinizin aslında nasıl da zor bir insan olduğunu fark ediyorsunuz. Kavga mı etseniz, alttan mı alsanız asla kestiremiyorsunuz. Sevgililer Günü için çok yüksek beklentiler içine girmemelisiniz. Önümüzdeki aylarda sizi daha güzel günler bekliyor olacak.

Aslan Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Şu ara nedense aklınız hep eski ilişkilerde. Eğer evliyseniz, sizi dürtüp duran bu 14 Şubat bahanesine sığınmaktan kaçınmalısınız. Bekar Aslanların ise gözü kara. Bu 14 Şubat’ı ne olursa olsun yalnız geçirmek istemiyorlar ama onların da aklı eski aşklarında…

Başak Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Şu ara başınızda çok iş ve sorumluluk var.  14 Şubat’a yoğunlaşacak zaman kalmadı. Sıcak evinizde, sevgiliniz ile pişirdiği yemeklerle mutlu olacaksınız. Başaklar için sosyalleşmek pek uygun gözükmüyor.

Terazi Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Bir yanda yeni aşkınız, bir yanda sizi kıskanan arkadaşlarınız… Aylardır etrafınızı saran bu çemberin giderek daraldığını göreceksiniz. 14 Şubat gününü, sevgilinizle gözlerden ırak bir yerde geçirmenizde fayda var. Bekar Teraziler ise kısa süreli ilişkilere girmemeye dikkat etmeliler.

Akrep Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Evli Akrepler için gayet romantik ve güzel bir sevgililer günü olacak. Zodyak’taki birçok burcun kıskanacağı kadar sakin bir 14 Şubat sizi bekliyor. Uzun zamandır birinden hoşlanan veya ona açılmak isteyen Akrepler ise utangaçlıklarını yenmeliler. Bu hafta sonu, sosyalleşmek için ideal bir zaman.

Yay Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

İlişkisi olan Yay burçları için keyifli bir 14 Şubat yaklaşıyor. Sadece biraz patavatsızlığınız üstünüzde olacak. Partnerinizi 14 Şubat ile dalga geçerek kırabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. İlla herkes sizin gibi mantık insanı olmak zorunda değil.

Oğlak Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Sizin için 14 Şubat çok önemli bir gün ama tüm yüksek beklentilerinize rağmen o gün yalnız bırakılmayacaksınız. Sevgilinizle, baş başa olmak istiyorsunuz. Ancak o gün gökyüzünde karışık bir iletişim var. Planlarınız karışabilir. Bekar Oğlaklar ise hiç olmadıkları kadar çapkınlar bugünlerde…

Kova Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Bugünün en şanssız burcu Kova! Ama üzülmeyin, yeni yılın daha başlarındayız. İlişkisi olan Kovalar, yanlış anlaşılmalar yaşayabilir. En basitinden aldığınız hediye beğenilmeyebilir. Bu ara ayrılık rüzgarları bu burçta çok esiyor. Dikkatli olmanızda fayda var.

Balık Burcu 14 Şubat Burç Yorumları

Bu ara sizin de çok finansal problemleriniz var. Bir de buna sizin aşkta ketum oluşunuz eklenince, iyice moralleriniz bozuluyor. Bekar Balıklar cephesinde çok ilginç bir şey görünmüyor. Evli Balıklar ise biraz gergin olabilir. O gün eşiniz size çok sıkıntı verebilir.

İçeriğimizi beğendiniz mi?

Lütfen yorum yapmak için Giriş yapınız
çin tavuğu tarifi

Çin Restoranına Gitmek İstemeyenlerin Evde Kolaylıkla Hazırlayabileceği Çin Tavuğu Tarifi

koronavirüs kaç kişi öldü

Koronavirüs Can Almaya Devam Ediyor: Virüsten Hayatını Kaybedenlerin Sayısı Kaç Oldu?