in

Öldürme Arzusu Filminin Konusu Nedir? Öldürme Arzusu Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Öldürme Arzusu Filminin Konusu Nedir

15 Mart 2018 tarihinde vizyona giren Öldürme Arzusu filmi, aksiyon dalında mükemmel bir 2 saat vaat ediyor. Sinemaseverlerden tam not alan film, başından sonuna kadar heyecan ve aksiyon öğeleriyle ekrana kilitliyor. Peki, Öldürme Arzusu filmi konusu nedir? Filmin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Öldürme Arzusu Filminin Konusu

İşinde oldukça başarılı bir travma cerrahı olan Dr. Paul Kersey, gününün büyük bir çoğunluğunu vurulmuş, bıçaklanmış ve ölüm döşeğindeki insanlarla uğraşarak geçirmektedir.

İşinden evine döndüğünde ise çok şefkatli ve sıcak bir aile babasıdır. Kızı ve eşiyle mükemmel bir aile yaşantısı olan Kersey’in bu düzeni, korkunç bir trajedi ile değişir.

Evine bir düzenlenen bir saldırı sonucunda eşini kaybeden Dr. Paul Kersey’nin, canından çok sevdiği kızı da hayata tutunmaya çalışmaktadır.

Hayatını bir anda değiştiren bu korkunç olay sonrası Dr. Kersey, mesleğini de kullanarak korkunç bir ölüm makinesine dönüşmüş ve içindeki öldürme arzusunu bastıramamaktadır.

Paul, eninde sonunda intikamını almaya kararlıdır ve alacaktır.

Öldürme Arzusu Filminin Oyuncu Kadrosu

Amerikalı yazar Brian Garfield’ın aynı isimli kitabından uyarlanan bu filmin senaryosunu Joe Carnahan kaleme alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise bir başka Amerikalı yönetmen ve oyuncu Eli Roth oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Bruce Willis (Dr. Paul Kersey), Vincent D’Onofrio (Frank Kersey), Elisabeth Shue (Lucy Kersey), Camilia Morrone (Jordan Kersey), Dean Norris (Detective Rains), Beau Knapp (Knox), Len Cariou (Ben), Kimberly Elise (Detective Jackson), Kirby Bliss Blanton (Bethany) ve Mike Epps (Dr. Chris Salgado) gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Bruce Willis Kimdir?

19 Mart 1955 tarihinde dünyaya gelen Walter Bruce Willis, çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa duyduğu tutkuyla yaşamaktadır.

Bu uğurda Monclair State Üniversitesi’nde oyunculuk dersleri almaya başlayan Bruce Willis, okulunda çekilen birkaç filmde yer aldıktan sonra, daha kazançlı işlerde çalışmak istediği için New York’a taşındı.

Burada Hollywood’un ünlü oyuncularının düzenli olarak takıldığı bir kafede yarı zamanlı olarak çalışmaya başlayan Bruce Willis, aradığı fırsatı yaratma şansını elde ederek oyunculuğa ilk adımını attı.

Kariyerinde birçok dizi ve filmde yer alan ünlü oyunu, oyunculuğa doğal yeteneğinin yanı sıra aksiyon ve macera filmlerindeki duruşuyla sinemaseverlerin aklına kazınmayı başardı.

İçeriğimizi beğendiniz mi?

Lütfen yorum yapmak için Giriş yapınız
9 Kere Leyla Filminin Konusu Nedir

‘’9 Kere Leyla’’ Filminin Konusu Nedir? ‘’9 Kere Leyla’’ Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Türk Hava Yolları Avrupa Üçüncüsü

Türk Hava Yolları Avrupa’da İlk 3’e Girdi: Günlük 1331 Uçuşla Zirvenin En Üst Sırasında