in

Netflix, Abone Olmayanların Ücretsiz İzleyebileceği Filmler Yayınlamaya Başladı

Netflix ücretsiz film izleme kampanyası

Yakın zamanda ücretsiz deneme sürümünü kaldıran Netflix, yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Netflix’te bulunan bazı filmlerin ücretsiz olarak, yani üye olmasanız bile izlenebilmesini sağlayacak bir uygulama başlattı. Netflix platformundaki bu uygulamanın hayata geçirildiği ilk yapım “To All The Boys I’ve Loved Before” filmi oldu. Kullanıcılar filmi ücretiz olarak izleyebilecekler.

Netflix, Abone Olmadan Ücretsiz İzlenebilen Filmler Yayınlayacak

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix, halihazırda milyonlarca aboneye sahip. Netflix aboneleri, aylık ücreti karşılığında platformda bulunan binlerce içerikten herhangi birini diledikleri gibi izleyebiliyorlar. Bunca içeriğin sunulması için devasa bütçeler ayıran Netflix, bu hizmet için hazırladıkları farklı paketleri kullanıcılarına sunuyor. Kullanıcılar, Netflix’in sunduğu farklı paketlerden bir tanesini seçerek, platformda bulunan içeriklere dilediği gibi erişebiliyorlar.

Platform, yeni kaydolan bir tüketiciye önce bir aylık deneme sürümü veriyordu ancak geçtiğimiz gün bu tutumunu değiştirdi. Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız bir haberimizde ise Netflix’in bir aylık ücretsiz üyelik uygulamasını Türkiye’den kaldırdığını belirtmiştik. Söz konusu kararın alınmasının ardından yapılan açıklamalarda, Netflix’in Türkiye’de yeni aboneler kazanmak istediği açıklanmıştı. Bu yüzden de farklı kampanyalar planlandığına belirten platform şimdiyse Netflix Türkiye’deki yeni dönemin ilk kampanyasını duyurdu. Yeni kampanyayla birlikte Netflix, bir ay ücretsiz kullanım imkanı sunmayacak olsa da üye olmadan film izleme imkanı sağlayacak.

Netflix Yeni Kampanyası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ücretsiz filmler yükleyeceğini duyuran Netflix’in yeni kampanyası, platformdaki tüm filmleri içermeyecek. Uygulama kapsamında platformda şu an için sadece tek bir film, herhangi bir Netflix aboneliği olmadan izlenebilecek. Netflix aboneleriyle buluşturulan “To All The Boys I’ve Loved Before” filmi platformda kullanıcı olmayanlar tarafından da ücretsiz izlenilebilecek. 9 Mart’a kadar To All The Boys I’ve Loved Before’u ücretsiz ve herhangi bir abonelikleri olmadan Netflix platformunda izleyebilecekler.

Netflix Yeni Kampanyası Etkili Olur Mu?

Ücretsiz film izleme ile yeni bir kampanya başlatan Netflix böylelikle, popüler serilerinden bir tanesinin ilk filmini tüm tüketicilerle buluşturdu. İnsanların devam filmi için meraklanmasını sağlamayı amaçlayan Netflix’in bu kampanyada ne kadar etkili olacağına dair herhangi bir açıklama yapmak şu an için imkansız. Netflix’in Türkiye’deki abone sayısı ilerleyen dönemlerde ne kadar değişecek hep birlikte göreceğiz.

İçeriğimizi beğendiniz mi?

Lütfen yorum yapmak için Giriş yapınız
hakan muhafız 3. sezon fragmanı yayınlandı

Hakan: Muhafız’ın 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

çin tavuğu tarifi

Çin Restoranına Gitmek İstemeyenlerin Evde Kolaylıkla Hazırlayabileceği Çin Tavuğu Tarifi