Mucize Doktor 14. Bölüm İzle! Mucize Doktor’a Sürpriz Konuk: Mucize Doktor Son Bölümde Neler Oldu?


0

Mucize Doktor 14. bölüm izle! Fox TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi bu hafta yayınlanan 14. bölümü ile ekran başındaki izleyicisini şaşırtmayı başardı. Her bölümü ile izleyicisini ekrana kilitlemeyi başaran diziye sürpriz bir konuk alındı. Dizinin bu hafta yayınlanan yeni bölümünde efsane dizi Doktorlar’ın Ela’sı konuk oyuncu olarak katıldı. Mucize Doktor son bölümde neler yaşandı?

Mucize Doktor 14. Bölümde Neler Oldu?

Mucize Doktor 14. bölüm izle! Ekranların başarılı yapımları arasında yer alan Mucize Doktor 14. Bölümü ile izleyicisini yine ekran başına kilitledi. Dizinini son bölümünde: Ferman’ın sırrını öğrenen Ali, onunla hiç kimseyle yakınlaşmadığı kadar yakınlaşıyor. Ali yeni abisini bulduğunu sanıyor ama Ferman ondan öğrendiği her şeyi kendine saklamasını istiyor. Ancak gerçeği söylememek Ali için oldukça zorlu bir görevdir. Üstüne bir de Nazlı ve Adil onu Ferman’la aralarında geçenler hakkında sorgulayınca iş iyice çığırından çıkacaktır.

MUCİZE DOKTOR 14. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Öte yandan, Demir vakasını garip bir şekilde kişiselleştirir ve kendini yeniden Tanju’nun radarında bulur. Nazlı, Ferman ve Beliz arasında geçenler yüzünden kendini suçlamaktan alı koyamaz. Ferman ise artık daha fazla dayanamaz ve sonunda bütün hikayesini Beliz’le Ali’ye ayrı ayrı anlatır. Ali daha önce tatmadığı acı bir duyguyla tanışmak zorundadır. Peki geç gelen dürüstlük Beliz-Ferman ilişkisini kurtarabilecek midir?

Mucize Doktor’a Sürpriz Konuk

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir beğeni kazanan Mucize Doktor bu hafta izleyicisinin karşısına büyük bir sürprizle çıktı. Dizinin 12 Aralık’ta yayınlanan yeni bölümünde Yasemin Ergene konuk oyuncu oldu. Efsaneleşen dizi Doktorlar’daki  Doktor Ela karakteriyle kendini izleyiciye sevdiren oyuncu yıllar sonra aynı karakter ile Mucize Doktor’da izleyicinin karşısına çıktı. Doktor Ela’nın diziye devam edip etmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Mucize Doktor 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Reyting rekortmeni dizi Mucize Doktor her bölümü ile izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizinin bu hafta yayınlanan 14. bölümünün sürprizlerle dolu olması izleyicisini çok heyecanlandırdı. İzleyici tarafından beklentiyi arttıran dizide gelecek hafta neler olacağı büyük merak konusu oldu. Mucize Doktor’un merakla beklenilen gelecek hafta yayınlanacak 15. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili