Netflix’in Yeni Türk Dizisi: Love 101 Ne Zaman?


0

Dünyaca ünlü film ve dizi yayın platformu Netflix, yeni bir Türk dizisini kütüphanesine eklemeye hazırlanıyor. Love 101 adıyla Netflix’te yer alacak dizinin ilk fragmanı ilgiyle karşılandı. Netflix platformunda yer alacak üçüncü Türk dizisi olan Love 101, genç oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yayınlanan fragmanıyla birlikte izleyici tarafından merakla beklenilen dizinin konusu ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, Love 101 ne zaman başlıyor?

Love 101 Ne Zaman Başlıyor?

Netflix Türkiye’nin 2020 yılında yayınlanacak yeni projelerinden biri de Love 101 olacak. Hakan Muhafız ve Atiye ile birlikte Türk dizileri ile göz doldurmaya devam eden Netflix’in yeni Türk dizisi Love 101’in detayları paylaşıldı. Dizi, Ocak 2020’de Netflix kütüphanesinde izleyicisinin karşısında olacak. Okul ve öğrenci konseptinde çekilecek Love 101 dizisi, 130 ülkede eş zamanlı yayına girecek. Dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak yazılırken, ikinci sezonunun çekimlerine Ocak ayında başlanılacak.

Love 101 Konusu Ne?

Love 101 dizisinde hikaye 1998 yılında geçen bir okul ve öğrenci konseptinde ilerleyecek. En sevdikleri öğretmenlerini okulda tutabilmek için bir plan yapan 17 yaşındaki dışlanmış 6 gencin başından geçenler anlatılacak . Öğretmenlerini ancak birine aşık olduğunda okulda tutabileceklerine inanan gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmeye çalışacaklardır.

Ancak bu altı gencin aşkın zorla var edilemeyeceğini anlayabilmesi biraz zaman alacaktır. Bu işin sonunda beraberken güçlü olduklarını fark edecek gençlerin asıl kendileri aşkı keşfedecek. Gençler bu yolda sevginin zorla olmayacağını anlayacaklardır.

Love 101 Oyuncuları Kimler?

Netflix platformunda yer alacak 3. Türk dizisi olan Love 101 yayınlanan fragmanıyla birlikte heyecan yaratmaya başladı. Genç oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Love 101’in oyuncu kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, Pınar Deniz, Bade İşçil ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer alıyor. Love 101’in senaryosu Çocuklar Duymasın’ın sekreteri Meriç Acemi tarafından kaleme alındı.

Senaryosunun Meriç Acemi’ye emanet edildiği Netflix üzerinden 130 ülkede yayınlanacak olan Love 101 dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız oturuyor. Çekimleri İstanbul’da başlayan Love 101 dizisi Ocak 2020’de Netflix izleyicisiyle buluşacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili