Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filmi İlk Kez TV’de: Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Konusu Nedir?


1

Kanal D film kuşağında bu hafta 2017’de beyazperdede sergilenen Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi var. Aksiyon-macera türündeki Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi 12 Kasım Salı akşam 20:00’da televizyonda ilk kez Kanal D ekranlarında olacak.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Televizyonda İlk Kez Kanal D’de

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi TV’de İzle! Başrollerini Charlie Hunnam, Astrid Bergès, Jude Law gibi ünlü oyuncuların paylaştığı 2017 ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie oturuyor. Vizyona girdiği dönemde büyük ses getiren Kral Arthur: Kılıç Efsanesi TV’de ilk kez Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kral Arthur efsanesinin anlatıldığı filmin konusu, nerede çekildiği hakkında detaylar izleyicinin merak ettiği noktalardan bazıları.

12 Mayıs 2017’de vizyonda gösterime giren film, yüzbinlerce kişi tarafından izlenmiş ve büyük bir beğeni toplamıştı.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filminin Konusu Ne?

Babası Kral Uther Pendragon ve annesi çocukken öldürülen Arthur, geçmişe dair anılarını hatırlamadan hayatına devam ediyor. Efsanevi Excalibur’u kılıcını kayadan çeken Arthur’un hayatı bu olaydan sonra değişiyor. Arthur artık kılıcın gücü tarafından yönlendirilmeye başlıyor.  Guinevere isimli kadınla tanışan Arthur, bu tanışma sonrası kılıcı kontrol etmeye ve güçlenmeye başlar. Kılıç ile birlikte geçmişine hakim olmaya başlayan Arthur, annesinin ve babasının intikamını ve krallık koltuğunu almayı kafasına koyar.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filmi Nerede Çekildi?

Bir diğer merak konusu olan unsurlardan biri de filmin nerede çekildiği.  Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filminin çekimi 3 farklı ülkede gerçekleştirildi. Bu ilkeler: Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Avustralya’dır.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filminin Oyuncuları

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filminde Kral Arthur karakterine başarılı oyuncu Charlie Hunnam hayat veriyor. Filmde The Mage/Guinevere karakterine Àstrid Bergès-Frisbey  hayat verirken, Jude Low Vortigern’i canlandırıyor.

Filmin yayınlanmasıyla birlikte dikkat çeken bir diğer oyuncu ise ünlü futbolcu David Beckham. Yıllardır yeşil sahalardaki performansıyla bilinen David Beckham beyaz perdede yer alması ile eleştirilerin hedefi oldu. Filmdeki performansıyla İngiltere’de eleştirilerin odağına alınan Beckham’ın oyunculuğu ile savunma ise filmin yönetmeni Guy Ritchie’den geldi.  Ünlü topçuyu çok yetenekli bulduğunu belirten Ritchie tartışmalara bu cümleleriyle son verdi.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

1

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili