Kadın Dizisi 71. Bölüm İzle! Fox TV Ekranlarının Sevilen Dizisi Kadın Son Bölümde Neler Oldu?


0

Kadın 71. bölüm izle! Fox TV ekranlarında her Salı seyircisiyle buluşan Kadın dizisi bu hafta da izleyicisini ekrana kilitledi. 12 Kasım Salı akşamı 71. bölümü ile izleyicisiyle buluşan dizide bu hafta neler oluyor? Bahar, Ceyda ve Berşan ölüm tehditleri alıyor. Kadın 71. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Kadın 71. Bölümde Neler Oldu?

Kadın 71. bölüm canlı izle! Fox TV ekranlarında her Salı akşamı izleyicisine heyecanlı dakikalar yaşatan Kadın dizisinde bu haftada tansiyon yüksekti. Cem tarafından ölümle tehdit edilen Bahar’ı neler bekliyor?

Enver’i görmek için terziye giden Bahar’ın küçük bir sürpriz bekliyordur. Terzide yeni girdiği iş yerinin patronu Cem’i gören Bahar neye uğradığını şaşırır. Büyük bir korkuyla Ceyda’ya giderek Enver’in yanında çocuklarla birlikte Cem’in olduğunu söylüyor.

Çocukların Cem ile orada olmasını isteyen Bahar, Ceyda ile birlikte terziye gider. Ancak ortada kimse yoktur. O sırada orada olan Berşan’ın Bahar ve Ceyda’ya söyleyecekleri vardır. Berşan, gözyaşları içerisinde Cem’in Bahar ve Ceyda’dan isteklerini anlatır. Ölümle tehdit edilen bu üç kadını ne bekliyor? Olaylar giderek işin içinden çıkılamaz bir hal alıyor. Cem ne yapmayı amaçlıyor?

KADIN 71. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kadın 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Her bölümü ile izleyicisi tarafından heyecanla izlenilen Kadın dizisi 72. bölümü şimdiden merak konusu…  Kadın dizisinin gerilim dolu 71. bölümünün ardından izleyicisinin merakla beklediği 72. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Kadın 70. Bölümde Neler Yaşandı?

Fox TV’nin ilgiyle izlenilen dizisi Kadın’ın 5 Kasım Salı akşamı yayınlanan bölümü izleyiciye heyecanlı dakikalar yaşattı. Polisin Bahar ve Ceyda’nın yaşadığı evi basması ekran başındaki izleyiciyi şoke etti. Bakalım Kadın dizisi 70. bölümünde hangi olaylar ile izleyicinin karşısına geçmiş?

Arif’e karşı tavırları değişen Şirin farklı bir plan kurmuştur. Arif’e daha yakın olmaya çalışan Şirin’in bu planı seyirciyi heyecanlandırmayı başardı. Öte yandan Berşan’ın bulduğu iş yerinde aşçı olarak çalışmaya başlayan Bahar ise endişelidir.

Çalıştığı yerin patronu olan Cem değişik bir karakterdir ve Bahar bunun farkına varır. Gizemli patron hakkında duyduklarıyla birlikte kendini daha da kötü hisseden Bahar,  çocukları için çalışmaya devam ediyor.

İçinde bulunduğu gerginliğin üstüne polisin evine baskına gelmesi Bahar’ı şoke ediyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili