Hercai 25. Bölüm İzle! Miran’ın Sabrı Tükeniyor: Hercai Son Bölümde Neler Oldu?


0

Hercai 25. bölüm izle! ATV ekranlarının reytingleri alt üst eden dizisi Hercai 25. bölümü ile yine izleyicisini ekran başına kilitlemeyi başardı. Her Cuma akşamı izleyicisiyle buluşan dizide tansiyon düşmüyor. Hercai’nin bu hafta yayınlanan yeni bölümünde: Miran, Reyyan’ın ona güvenmemesinden dolayı sabrını zorluyor. Hercai son bölümde neler oldu?

Hercai 25. Bölümde Neler Oldu?

Hercai 25. bölüm izle! Reytin rekortmeni dizi Hercai 25. bölümünde izleyicisini heyecan dolu dakikalar yaşattı. Reyyan’ın bu zamana kadar sözüne güvenmemesi Miran için bardağı taşıran son damla oldu. Tüm bunların yanı sıra Elif’in gerçekleri söylemesine rağmen Miran’ın oyun kurduğunu düşünen Reyyan durumu iyice çıkmaza sokar. Hazar’ın itiraf ettiği gerçekler Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olur. Reyyan bir yandan Miran’a kendisini affettirmeye çalışırken diğer taraftan ailesinin söylemiş olduğu yalanın yarattığı hayal kırıklığının etkisi mücadele etmeye çalışır.

HERCAİ 25. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Öte yandan Elif’in Şadoğlu konağına gittiğini öğrenen Azize ne yapacağını şaşırır. Şadoğlu konağında tekrar karşı karşıya gelen iki ailenin restleşmesi Azize’yi seçin yapmak zorunda bırakır. Bu sırada Gönül, Miran’ın Reyyan’ı affetmeyeceğini düşünerek gerçek düşüncelerini yavaş yavaş ortaya çıkarır.

Diğer tarafta Reyyan, Miran’a yan yanayken ne kadar güçlü olduklarını göstermek ister. Acısını hafifletmek için annesinin geçmişine sığınan Miran, Reyyan onu bulduğunda beklenmedik bir gerçeğin ortaya çıkması ile yeniden sarsılırlar.

Hercai 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Hercai’de Miran ve Reyyan aşkında sular durulmuyor. Her bölümü büyük bir ilgi ile izlenilen dizide gelecek hafta izleyiciyi neler beklediği merak konusu oldu. Hercai’nin merakla beklenilen 26. bölümünün fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Hercai 24. Bölümde Neler Yaşandı?

Her bölümü ile izleyicisini n ilgisini çekmeyi başaran Hercai dizisinin geçen hafta yayınlanan 24. bölümünde: Reyyan, geçmişle ilgili doğruları bulma çabası uğruna Miran’ı da peşinde sürüklüyor. Miran her şeye rağmen söz verdiği gibi Reyyan’ın yanında olur.

Öte yandan Dilşah’ın yüzüğünün peşine düşen Reyyan hiç beklemediği bir cevapla yıkılır. Görünmeyen bir el tarafından bambaşka bir geçmişin kapısı Reyyan ve Miran için aralanacaktır. Reyyan ile birlikte inanmadığı gerçeklerin peşinde koşan Miran annesi ile ilgili çarpıcı gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili