in

Hakan: Muhafız’ın 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

hakan muhafız 3. sezon fragmanı yayınlandı

Netflix’in Türkiye yapımı ilk orijinal Türk dizisi olan Hakan: Muhafız’ın 3. sezonundan ilk fragman yayınlandı. İlk iki sezonu dünya çapında beğeni kazanan dizinin merakla beklenilen 3. Sezonundan fragman geldi.

Hakan: Muhafız Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan ve tüm kusurlarına rağmen yayınlanan ilk iki sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Hakan: Muhafız, önümüzdeki ay 3. sezonuyla ekranlara geri dönmeye ve Netflix platformundan izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin 3. sezonu için bekleyiş sürerken, Netflix tarafından Hakan: Muhafız’ın yeni sezondan ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan bu fragmanla birlikte 3. sezonun yayın tarihi için de açıklama yapıldı. Hakan: Muhafız’ın 10 bölümden oluşan 3. sezonu, 6 Mart‘ta izleyici ile buluşacak.

IMGL4631.CR2

Hakan: Muhafız 3. Sezon Konusu Ne?

Hakan: Muhafız’ın yayınlanmaya hazırlanan 3. sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi yüzünden cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için büyük bir mücadeleye giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele edecek. Bu sırada Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya daha da yaklaşıyor. Hakan, şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulduğunda, panzehiri yapması Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile karşılaşır. Hakan bir yandan tüm bu olanlara karşı ayakta kalmaya çalışırken aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulmaya çalışacaktır. Bu durumda atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutar. Geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvayan Hakan’ın 3. sezondaki bol maceralı yolculuğuna tanıklık edeceğiz.

Hakan: Muhafız 3. Sezon Oyuncuları Kimler?

İlk sezondan beri hem oyuncu kadrosuyla hem de kahramanlık hikayesiyle büyük beğeni toplayan Hakan: Muhafız’ın 3. sezonunda da Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu‘nun ilk sezonlardaki rollerini tekrarlayacakları belirtiliyor. 3. Sezonda dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan ünlü ve başarılı oyuncular arasında Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner gibi yeni isimler de yer alıyor.

Hakan: Muhafız 3. sezon, 6 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

İçeriğimizi beğendiniz mi?

Lütfen yorum yapmak için Giriş yapınız
ince telli saçlar için bakım önerileri

İnce Telli Saçlar İçin Bakım Önerileri

Netflix ücretsiz film izleme kampanyası

Netflix, Abone Olmayanların Ücretsiz İzleyebileceği Filmler Yayınlamaya Başladı