Ferhat İle Şirin 4. Bölüm İzle! Ferhat Harekete Geçiyor: Ferhat İle Şirin Son Bölümde Neler Oldu?


0

Ferhat İle Şirin 4. bölüm izle! Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Ferhat İle Şirin bu hafta 4. bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi izleyici tarafından büyük beğeni gördü. Her Cuma akşamı Fox TV ekranlarından izleyicisi ile buluşan dizinin bu hafta yayınlanan 4. bölümünde: Şirin’in evleneceğinin öğrenen Ferhat bu evliliğe engel olmak için harekete geçiyor. Ferhat İle Şirin son bölümünde neler oldu?

Ferhat İle Şirin 4. Bölümde Neler Oldu?

Ferhat İle Şirin 4. bölüm izle! Sezonun iddialı yapımlarından biri olan Ferhat İle Şirin’in çarpıcı hikayesiyle izleyicisinin ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Ferhat İle Şirin’nin bu hafta yayınlanan 4. bölümünde: Şirin’in Yiğit’le evleneceğini öğrenen Ferhat bu evliliğe engel olmak harekete geçiyor. Alınan evlilik kararı ile Ferhat neye uğradığını şaşırıyor. Bu kez oklar Ferhat’ın üstüne yönelecektir.

FERHAT İLE ŞİRİN 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Öte yandan Banu, artık suların durulduğunu düşündüğü için rahatlar. Hayatlarını tekrar yoluna koymak isteyen Banu, yenilikler peşindedir. Düzenlediği organizasyon ile herkesi derinden etkileyecektir. Bu sırada Ferhat ise annesine bir adım daha yaklaşıyor. Ancak onu bekleyen bir şey vardır. Ferhat büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Ferhat İle Şirin 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Fox TV ekranlarında sezona bomba gibi bir giriş yapan Ferhat İle Şirin’de sular durulmuyor. Her bölümü ile izleyicisini ekrana kilitlemeyi başaran dizi bu hafta yayınlanan 4. bölümü ile izleyicisini şaşırtmayı başardı. Ferhat’ı nelerin beklediği şimdiden merak konusu oldu. Ferhat İle Şirin’in gelecek hafta yayınlanacak 5. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Ferhat İle Şirin 3. Bölümünde Neler Yaşandı?

Sevilen dizi Ferhat İle Şirin’in geçen hafta yayınlanan 3. bölümünde olaylar patlak vermeye başladı. Banu ile Ferhat arasındaki yakınlaşmayı gören Şirin için zor günler başladı. Ablası ile sevdiği adamın yakınlaşmaları gören Banu’yu neler bekliyor?

Öte yandan Ferhat ise en büyük amacı olan annesini bulma umuduyla Banu ile daha da yakınlaşır. Herkes için hesaplaşma vakti geldiğinde onu zor bir karar bekleyen Ferhat, büyük aşkı ile annesini bulma umudu arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili