Bir Zamanlar Çukurova 47. Bölüm İzle! Devlerin Aşkı Çukurova’da Duyuluyor! Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler oldu?


1

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm izle! Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova’da ipler kopma noktasına geliyor. ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova’da, Şermin’in intikamı ortalığı karıştırıyor. Ortaya çıkan Fekeli ve Hünkar aşkı Çukurova’yı sallıyor. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı?

Bir Zamanlar Çukurova 47. Bölümde Neler Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm izle! ATV ekranlarında her Perşembe izleyicisiyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova izleyicisine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Dizinin bu hafta yayınlanan 47. bölümünde: Şermin, Hünkar’dan intikam almak için “Devlerin Aşkı”nı Çukurova’ya duyuruyor. Şermin, gizlice çektiği fotoğrafları gazetede yayınlattıktan sonra Adana’da yer yerinden oynuyor!

Yaşanılan bu olay Hünkar’ın itibarını yok etmek için planlansa da ucu Fekeli’ye de dokunuyor. Fekeli mahremini ortaya dökenleri bulmak için kollarını sıvıyor!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 47. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Zamanlar Çukurova: Fekeli’den Teklif Geliyor!

Fekeli, Hünkar ile fotoğraflarının gazetede yayınlanmasına öfkelense de yıllardır hayalini kurduğu soruyu Hünkar’a sormaktan vazgeçmiyor. İki ailenin ve tüm hastane personelinin önünde Hünkar’a 40 yıl gecikmiş o soruyu soruyor: “Benimle evlenir misin?”

Öte yandan Demir’i gazete haberinden sonra annesinden vazgeçme noktasına geliyor. Yılmaz için ise durum zafer olarak nitelendirilmektedir. Yılmaz da Demir de kendi aşkları için girdikleri savaş yüzünden gözlerini “aşkı” göremeyecek kadar kör etmiştir.

Olaylar iyice kızışmışken Yılmaz yolda kalan Züleyha ve Adnan’ı aracına alıyor. Yılmaz’ın bu hareketi Demir’i çıldırtır. Ancak, Demir’in başında daha büyük bir sorun olduğu için Yılmaz ve Züleyha’nın içinde bulunduğu bu durum diğer olayların gölgesinde kalmayı başarıyor.

Diğer yandan Fadik ise Gülten’e ilgisini fark etse de, Çetin’e ilgi göstermekten vazgeçmiyor. Giderek  kendini kaptıran Fadik, aslında kendisiyle ilgilenildiğine inanmak için elinden geleni yapıyor. Çetin’e karşı duygularıyla kendini gerçekten alevler içinde bulan Fadik, aşk ateşiyle yanmaktadır!

Bir Zamanlar Çukurova 48. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Heyecanın her bölüm daha da arttığı Bir Zamanlar Çukurova 47. bölümünde sırlar ortaya çıkıyor. Hünkar ve Fekeli aşkı zaman aşımına karşı savaşına devam mı edecek? Dizinin bu soruya yanıt bulacağı gelecek haftaki bölümü de merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova 48. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

1

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili