O Sahneyi Çekerken Ağlama Krizi Geçirdi: Zalim İstanbul Dizisiyle Yıldızı Parlayan Bahar Şahin Hangi Sahnede Ağlama Krizi Geçirdi?


0

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un gözü kara Ceren’ine hayat veren Bahar Şahin, Çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu, önceki akşam yayınlanan bölümde, ağlama sahnesiyle seyircilerden tam not aldı. Bebeğini düşüren bir kadının feryadını seyirciye yansıtan Şahin, o sahneyi çekerken çok zorlandığını söyledi. Bahar şahin oyunculuk kariyerinde ise feyz aldığı ismi açıkladı. Bahar Şahin hangi oyuncuyu örnek alıyor? 

Genç jenerasyon oyuncularından olan Bahar Şahin, Kanal D ekranlarında yer alan Zalim İstanbul adlı diziyle adından söz ettiriyor. Bahar Şahin, son bölümde sergilediği oyunculuğuyla seyirciyi mest etmeyi başardı. Öyle ki, dizi yayınladığı akşam TT oldu. Bahar Şahin hakkında sayısız twitler atıldı. Oyunculuk kariyerinde örnek aldığı bir isim olduğunu söyleyen Şahin, dizinin çekimlerinde ise epey zorlandığını dile getirdi. Peki, Bahar Şahin hangi oyuncuyu örnek alıyor? 

Bahar Şahin: “Yönetmen Beni Zor Sakinleştirdi” 

Zalim İstanbul adlı dizide canlandırdığı Ceren karakteriyle adından söz ettiren Bahar Şahin, dizinin son yayınlanan bölümünde bebeğini kaybeden anne rolünü oynadı. Oynarken ağlama krizlerine giren oyuncunun performansı çok beğenildi. Oyuncu kamera arkasında olanları anlattı. Şahin, o sahneyi çektikten sonra kendine gelemediğini, yönetmenin kendisini zor sakinleştirdiğini söyledi.  

Bahar Şahin’in Örnek Aldığı Oyuncu Kim? 

Bahar Şahin, oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerlemek istediğini söylerken, Türkiye’de ünlü olan bir oyuncuyu örnek aldığını söyledi. Bahar Şahin, kendine rol model olarak gördüğü ismin Serenay Sarıkaya olduğunu söyledi. Bahar Şahin, Sarıkaya hakkında, “Hem güzel hem akıllı hem de yetenekli” yorumunda bulundu. Bahar Şahin, Serenay Sarıkayayı kendisine örnek aldığını söyledi. Bahar Şahin’in bu açıklaması üzerine akıllara Sarıkaya’nın 2012 yılında rol aldığı Lale Devri dizisi geldi. Serenay Sarıkaya bu dizide gözü kara, fettan, dediğim dedik bir kadına hayat veriyordu. Bahar Şahin’in şu an yer aldığı Zalim İstanbul adlı dizide de benzer bir karaktere hayat vermesi gözlerden kaçmadı. 

Bahar Şahin Kimdir? 

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997’de Ankara’da doğmuştur. 165 cm boyunda olan Şahin, 48 kilodur. Aslen Artvinli olan güzel oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini O Hayat Benim adlı diziyle yaşamıştır. Daha sonra Lise Devriyesi, Yol Arkadaşım, Kayıt Dışı, Servet gibi dizilerde rol alan Bahar Şahin, şimdilerde ise Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul adlı dizide Ceren karakteriyle ekranlarda yer almaya devam ediyor.  


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili