Bir Zamanların Best Modeli Şimdilerde Ne Halde: Çağatay Ulusoy Son Görüntüsüyle Çok Şaşırttı


0

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni görüntüsü gören herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü oyuncunun eski kaslı ve fit halinden sonra sosyal medyaya düşen yeni fotoğrafı hayranlarını bir hayli şaşırttı. Oyuncunun bu halinin sebebini yeni bir proje mi yoksa sağlık sorunlarından kaynaklı bir durum olup olmadığı araştırılıyor. Peki, yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy neden kilo aldı?

Son olarak Netfilix dizisi olan Hakan Muhafız’da rol alan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni hali hayranlarını şoke etti. Bir sinema filminin hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstleneceği konuşulan Çağatay Ulusoy, film için Kırklareli’ne mekan bakmaya gitti. Uzun zamandır görüntülenmeyen oyuncunun, mekan bakmaya gittiği esnada bir fotoğrafı çekildi ve sosyal medyada paylaşıldı.

Çekilen fotoğrafta epey kilo aldığı görülen oyuncunun, eski halinden eser yoktu. Hayranlarıysa fotoğrafı gördüklerinde “hiç yakışmamış” yorumlarını yaptı. Birçok seveni de “eski haline bir an önce dönmelisin” dedi. Ulusoy’un bu yeni görüntüsü birçok kullanıcının aklına da rol için kilo almış olma ihtimalini getirdi. Konuyla alakalı henüz bir bilgi paylaşılmasa da oyuncunun bu hali, eski halini aratır durumda.

Bir Zamanların Best Modeliydi: Nerden Nereye

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, gündeme kilolu haliyle bomba gibi düşerken, bir zamanlar fit ve yakışıklı görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekiyordu. Ünlü oyuncunun tanınmasında büyük rolü olan olay ise, Best Model yarışmasında birinci olmasıydı. Yarışmada, yakışıklılığı ve fit görüntüsüyle jürinin beğenisini kazanan Çağatay Ulusoy, birinci seçildikten sonra ekranların aranan yüzü olmuştu ve birçok dizi ve filmde rol almıştı. Oyuncunun son hali, “nerden nereye” yorumlarını yaptırırken, kilo verip vermeyeceği ise merak konusu.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümü mezunudur. 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birincisi olmuştur. Bu yarışmayla yıldızı parlayan Çağatay Ulusoy, oyunculuk için Ayla Algan’dan  ders almaya başlamıştır.

Daha sonra, Vahide Perçin ve eski eşi Altan Gördüm’ün sanat okulu olan Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk dersleri almıştır. İlk dizi projesine 2011 yılında Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir karakteriyle başlamıştır. Ardından 2011 yılında Anadolu Kartalları adlı filmde rol almıştır. Birçok reklam filminde de rol alan oyuncu, 2013 yılında Medcezir adlı dizide Serenay Sarıkaya ile başrol oynamıştır. Daha sonra “Delibal” adlı filmde rol almıştır. Son olarak dünyaya açıldığı Netfilix dizisi “Hakan Muhafız” da başrol oynamıştır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaşabilirsin!

0

Buna Nasıl Tepki Verirsin?

Kararsız Kararsız
0
Kararsız
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Başarılı Değil Başarılı Değil
0
Başarılı Değil
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kültürlü Kültürlü
0
Kültürlü
Sevilmeyen Sevilmeyen
0
Sevilmeyen
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Havalı Havalı
0
Havalı
Çok Komik Çok Komik
0
Çok Komik
dazete

İçerik Tarzını Seç
Makale
Görsel biçimli metin stili