in

Tuğçe Kazaz’ın Cumhurbaşkanı Danışmanı Olacağı İddiaları Sosyal Medyayı Salladı: İddialar Doğru Mu?

Tuğçe Kazaz danışman mı oluyor

Türk televizyon tarihinde bir zamanlar ışığı parlamış ve sonra uzun süre ortadan kaybolan Tuğçe Kazaz için bir internet sitesinde ortay atılan iddialar sosyal medyayı salladı. Lafkolik alan adlı bir internet sitesinde bir kullanıcı tarafından ortaya bilgiye göre, Tuğçe Kazaz’ın Cumhurbaşkanı Danışmanı olacağı söylentileri sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok paylaşım yapılan konu oldu.

Olay İsim Tuğçe Kazaz

Eski manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz bir zamanlar Türk televizyonlarının peşinden koştuğu popüler bir isimdi. Birçok haberde ismini duyduğumuz Tuğçe Kazaz hakkında yapılan haberler gündemi bir hayli meşgul etmişti. Özellikle Yunan asıllı Yorgos Seitaridis ile evliliği ve daha sonra Kazaz’ın din değiştirmesinin ardından Yunanistan’da yaşamaya başlamasıyla gözlerden uzaklaşmıştı.

Kazaz, Hükümete Yakınlığı İle Biliniyor

Tuğçe Kazaz geçmişi ile pek çok kez gündeme gelmiş spekülatif bir isim olarak televizyonlarda gördüğümüz bir isim. Yunan eşinden boşandıktan sonra tekrar Müslüman olan Kazaz hakkında birçok eleştiri yapılmıştı. Son yıllarda ise hükümete olan yakınlığı ile dikkat çeken Tuğçe Kazaz sosyal medya kullanıcıları tarafından çok kez eleştirildi. Hükümete olan yakınlığı ise kendisi hakkında birçok haber yapılmasına sebep olmaktadır.

Tuğçe Kazaz’ın Cumhurbaşkanı Danışmanı Olacağı İddiası

Hakkında bir hayli haber bulunan Tuğçe Kazaz ile ilgili son günlerde yapılan haberler arasında ise Cumhurbaşkanı Danışmanı olacağı yönünde oldu. Lafkolik isimli bir sitede başlatılan bir konu ile gündeme gelen iddialar ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Özellikle hükümete olan yakınlığı ile bilinen kişiliğin tekrar gündemde olabilmek için iktidara yakınlaştığı düşünülmekteydi.

Sosyal Medyada Tuğçe Kazaz Tepkileri

Birçok haber sitesinde Tuğçe Kazaz’ın Cumhurbaşkanı Danışmanı olacağı iddiaları ile ilgili haberlerin yapılmasının ardından sosyal medya kullanıcıları aldıkları bu haber karşısında tepkilerini ortaya koydu. Kazaz’ın geçmişinde din değiştirmesini ve hükümete yakınlığı ile ilgili bir atama olduğunun altını çizen kullanıcılar, Kazaz’ın Cumhurbaşkanı Danışması olmaması gerektiğini savundu.

https://twitter.com/mimosams/status/1195526349559148544
https://twitter.com/feminadea/status/1192781450946502657

Tuğçe Kazaz’dan Yalanlama Geldi

Tuğçe Kazaz’ın Cumhurbaşkanı Danışmanı olacağı söylentileri üzerine sosyal medya platformu Twitter’da birçok gönderi paylaşıldı. Birçok eleştiri okunun kendisine yöneltilmesi üzerine, Tuğçe Kazaz cephesinden açıklama geldi. Kişisel Twitter hesabı üzerinden esprili bir gönderi paylaşan Kazaz haberi yalanladı.

İçeriğimizi beğendiniz mi?

Lütfen yorum yapmak için Giriş yapınız
başörtülülere saldıran video

Karaköy’de Başörtülü Kızlara Saldıran Kadın Tepkilere Neden Oldu: Akli Dengesi Yerinde Değil Mi?

Yıldız Kenter kimdir

Türk Sinema Ve Tiyatro Camiasından Üzen Haber: Usta Oyuncu Yıldız Kenter Yoğun Bakıma Kaldırıldı, Yıldız Kenter Kimdir?